Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül most a motorker...

Mangi80 kérdése:

Mennyibe kerül most a motorkerékpárok költsége? úgymint átíratás Biztosítás adó stb. (A karbantartás sem olcsó de most nem ez érdekel)

Figyelt kérdés
Valaha motoroztam voltak kisebb nagyobb gépeim. Romet ponitol RD350 ig. Most negyvenpár évesen ismét motorozáson töröm a fejem. Nem nagy 100lóerős sport gépre vágyom csak közlekedni szeretnék. Néha kisebb túrákat gurulni, munkába menni stb. 250-400ccm között gondolkodom túra vagy nagyrobogó kategóriában. De sehol nem találok egy táblázatot vagy egyértelmű információt ezekkel a kiadásokkal kapcsolatban. A net tele van kalkulátorokkal,de ott még a rendszámot is meg kell adni ami ugye nincsen mert csak tájékozódni szeretnék vásárlás előtt.

2015. jún. 8. 20:52
 1/1 WyLToR válasza:
Forgalomba helyezés, papír átírás 60 ezer kb + a biztosítás ami változó. Nekem fiatalként sokba kerül mert az életkor alapján fizetek. Neked 40 év körül már 9-10 ezer az éves díja a biztosításnak. Motorkerékpárnál vásárlás után (újonnan) 1év vagy 4000km (mostaniak 6000-et is mehetnek) akkor kell elsőnek szervízbe vinni majd utána 2 évente. (utóbbinál már nem tudom az km-hez kötött-e vagy kifejezetten 2 év.) Összegezve elsőnek kifizeted a 60 ezret majd a szervíz az 20-30 és a biztosítással együtt 40-45 ezer évente de ebbe vedd figyelembe hogy 1 év után 2 évig nem kell szervízbe vinned ha csak nem sérül meg vagy lesz baja.
2015. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!