Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » BMW-t,Mercedest hoznak be...

BMW-t,Mercedest hoznak be Magyarországra,Németből kispénzű 8 áltánossal.Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy rossz szomszédunk.Szeméttel tüzelt,kuka díjat nem fizette.Igazából semmihez sem ért.Szakmálya sincsen.Elkezdett kijárni Németországba "dolgozni",de ő képtelen egy önéletrajzot is megírni.És mostanában azt látom,hogy BMW, Mercedes ilyen autók vannak az udvarán.Egyébként a jogsit nem tudom,hogy szerezte meg ennyi ésszel.Kisebbségi amúgy,csak rosszindulatú... Ugyanis amikor közmunkás voltam én is ő is.Beledobta az égő tűzbe a sündisznót.Szóval ilyen ember...Hogy az Isten nyilában cserélgeti így az autókat?! Annak idején az asszonya azt mondta,hogy "Kifizetem a víz számlát." Az asszonyt pofon csapta.Közben az átlag magyar állampolgár nem szeret tartozni.Szerintem tuti,hogy nem íratja át az autókat sem.Akkor meg hol van itt a kiskapu amit ő kihasznál?! Normális intelligens emberek hozzászólása érdekel.

2021. márc. 29. 11:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

14:25:-Választ adó értelmes választ adott.Magyarán felelőtlenül haza hozza az autót a szoszéd,és nem érdekli sem a törvény, sem az, hogy betartsa a jogszabályokat.


A többiek bántó,provokatív kommentjére nem reagálok.Jelentve lettek, és bízom a gyakorikérdések moderátorinak helyes erkölcsi döntésében.A választ Megkaptam a kérdésemre,köszönöm szépen 14:25-ös Válaszoló.Korrekt választ adtál.

2021. márc. 29. 15:53
 12/17 A kérdező kommentje:
14:37-es Válaszolónak ezt írtam. Üdv! Amint látod eltünt 5-6-komment mert jelentettem őket. Tudsz normális választ adni, a kérdésemre?
2021. márc. 29. 16:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne kötelességem leírni, de a bűnüldöző hatóságnak dolgozom.Nem náluk,hanem nekik!Ezt le írom még egyszer,a bűnüldöző hatóságnál dolgozom, és nem nekik.Fényt szeretnénk juttatni ezekre az ügyekre.Kihalgatáson volt nálam egy ilyen kisebbségi ember, és azt mondta,hogy a lakcímekkel játszunk.Szerez egy német lakcímet, ahol egy rokona lakik,és ő adta kölcsön.Mutat egy német papírt erről,és ennyi.Viszont nyomozásaink során kiderült,hogy a lakcím nem valós illetve máshova költözött.Ezen autók autókereskedésekbe kerültek.Későbbi honosítási folyamatnál,már nem volt beazonosítható az autó.Magyarán el tudták adni, de gyorsan lakcímet váltottak. Jelenleg több magyar károsult van ilyen üzletekből.Az az autó amit megvásároltak,nem használható magyar KRESZ szerint.Én nem akartam fel fedni, hogy a rendőrségtől vagyok, de ezekben az ügyekben nyomozunk. Több milliós értékben.
2021. márc. 29. 16:44
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

"Nem lenne kötelességem leírni, de a bűnüldöző hatóságnak dolgozom.Nem náluk,hanem nekik!"

"Én nem akartam fel fedni, hogy a rendőrségtől vagyok, de ezekben az ügyekben nyomozunk."

Döntsd már el cimbora!😆

Németből behozott autó, miért ne felelne meg a KRESZ szabályainak? Zárójelben jegyzem meg, hogy nem is annak kell megfelelnie.

Nyomasd még, az előbb már törölni akartam a sajátjaim közül, de mostmár követem a kérdést.

2021. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 D. Brasco ***** válasza:
A legszebb,hogy a kérdező már töröltetett egy csomó választ,mert az nem tetszett neki.....erre kiderül hogy az egész akkora kamu mint ide Dubai.....ugyhogy a kerdest is nyugodtan lehet törölni.....
2021. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Konkrét információk nélküli adatgyűjtés, egy anonim oldalon?

Ezt még Columbo is megirigyelné!😁

És mi történt a számítógépetekkel? Mármint azzal, ami a rendőrségen van, és a rendszám alapján gyakorlatilag MINDENT megtudsz az autóról, és a tulajdonosáról?

Mivel a szomszédod, gondolom nem csak az autót láttad (hiszen figyeled őket, különben nem lenne ennyi infód), hanem a rendszámot is.

Ja, nem jó, ahhoz a rendőrségen kéne dolgozni.

És miét osztottál meg egy nyilvános, anonim oldalon részleteket a nyomozásról?

Azt ugye tudod, hogy reggel már csak azért kell bemenned, hogy leadd az igazolványodat, és a fegyveredet?

Francba! Ez sem jó. Ehhez is rendőrnek kéne lenni.

Tudod mit?

Nyugodtan mehetsz reggel közmunkára a szomszédoddal együtt (hiszen az eredeti kérdésben ez szerepel), és irigykedhetsz továbbra is.

2021. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól van, de mi a kérdés?
2021. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!