Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudom végleg kivonni...

Hogyan tudom végleg kivonni az autót a forgalomból?

Figyelt kérdés
Van egy autó a nevemen, amit 4 éve eladtam alkatrésznek, viszont nálam maradtak a papírjai. Azóta folyamatosan fél évente kivonom a forgalomból. Véglegesen is próbáltam már, de ahhoz kell bontási igazolás, a bontókban meg azt mondták, hogy ha nincs autó nem tudnak segíteni. A bökkenő viszont, hogy azóta már eltűnt a rendszámtábla is, legalább is egyszer költöztünk és nem tudom hol van. Valakinek van ötlete, hogy mit lehet csinálni, hogy végleg ki legyen vonva az autó?

2021. okt. 14. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már 4 éve elcseszted. A végleges kivonás feltételeit pedig leírtad. Ezen kívül csak lopás esetén vonják ki véglegesen.
2021. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bejelented lopottnak.
2021. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
91%
Ennél a lopás bejelentésnél sokkal jobb ha pepiron eladod valamilyen 3. Világ beli országba mint pl ukrajna.Ugyanis ha lopást jelentesz azt hivatalbol ki fogják vizsgálni,es nagyon hamar bukovári lesz.....mondjuk a papiron valo eladassal is,mert ahhoz kellene a 2 rendszam amit leadsz az ocsmányirodában......szummázva:csinálj amit akarsz mert ezt már bexoptad bármit is teszel
2021. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Lopásnál vizsgálhatják, megmondod ki álltál előző nap az utcára, mikor kimentél reggel melóba már nem volt ott és annyi, helyszínelnek félórát és annyi, nincs mivel lebukj.


Szóval bukovári (akár mi is legyen az) sem lesz. max 1 ideig körözik és szotyi, de aki megvette már valszeg elbontotta vasba. vagy rendszám nélkül kibacta az udvarba.

2021. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na annyi fejlemény történt, hogy megtaláltam a két a rendszámtáblát! Szóval minden papírja megvan meg a rendszámok, csak a kocsi nincs, így kéne kivonni valahogy!
2021. dec. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!