Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segítség! Elveszítettem az...

Segítség! Elveszítettem az autóm forgalmiját! Most mit tegyek? Mi az ügyintézés menete?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40-50000-ért lehet újat kiállíttatni.
2010. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

minél gyorsabban keress fel 1 okmányirodát, azon belül a gépjármű ügyeket intéző osztályt és jelentsd be, az elvesztés tényét! /vagy a lakóhely szerinti Rendőrkapitányságon.../ amelyik a gyorsabb elérhetőségű

(ez nagyon fontos, hogy esetleg NE tudjanak visszaélni a megtalált okmánnyal)

2010. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

40-50 rongy? :D

ez vicc. maga a forgalmi ára illetékkel 6000 Ft. Valószínú van még egyéb plusz költsége, mivel elvesztésről van szó, esetleg feljelentést is kell tenni, hogy a régi forgalmival ne tudjanak visszaélni, ezt mind megmondják majd neked az okmányirodában, de szerintem max 15ből megúszod..

2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először próbáld megtalálni, gondold át, hogy hol veszíthetted el? Lehet, hogy meglesz...
2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1.: Rendőrség, sürgősen, nehogy visszaéljenek vele. Kapsz egy papírt

2.: A rendőrségi papírral okmányiroda, kapsz még egy papírt (ideiglenes forgalmi)

3.: kb. egy hónap múlva jön a levél a rendőrségtől (tettes ismeretlen, ügy lezárva). Ezzel újra okmányiroda.

4.: 6000 Ft-ért megcsinálják az új forgalmit.

2010. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bemehetsz a rendőrségre is de nincs értelme, Ha leadták oda, visszadják ha nincs ott akkor SEMMIT sem csinálnak, Bemész az okmányirodába a forgalmi vizsgát igazoló pappirral és az alapján kiállítják az ujat 60000 ft-ér, ök tiltják le a régit, ha esetleg utána mégis megtalálod, égsd el nehasználd mert akkor már körözés alatt lesz. (2 hete potoltattuk a forgalminkat)
2010. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hatezer forintért, nem 60.000, ahogy sokan írják :)
2010. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, elírtam 4-5 rongy akart lenni, de akkor 6
2010. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs tegnapi 18:10-es vagyok, 6000 azaz hatezer csak egy nullával több sikeredet. XD
2010. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megtaláltam! Az út mellett, ahol félreálltam... ha már béna voltam, legalább végül szerencsém lett. Köszönöm mégegyszer!
2010. szept. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!