Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Debrecenben hova tudnám vinni...

Debrecenben hova tudnám vinni az autómat ráfutásos baleset után?

Figyelt kérdés

Volt egy ráfutásos balesetem, amit nem én okoztam, és én voltam középen. Így az autóm első és hátsó lökhárítója sérült. Szerencsére nem vészes a helyzet, tudom használni az autót.

A biztosítónál már intéztem a dolgokat, most az a rész jön, hogy el kell vinnem szervízbe, ahol megjavítják, és a biztosítótól még kimennek egy pótszemlére oda. Viszont teljesen vakon vagyok ilyen téren, nem ismerem egyik szervizt sem, és szeretném a legmegfelelőbb helyre vinni. Tudnátok ajánlani debreceni autószervízt, aki javítja ezeket a sérüléseket, és megbízható? Nem szeretnék random kiválasztani egyet és mellényúlni.


2021. nov. 26. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"..., és megbízható? Nem szeretnék random kiválasztani egyet és mellényúlni."


Hol élsz te baszki ezen a világon? Mit nevezel te megbízhatónak? ...csak nem tán azt, hogy mondjuk XY-nak van egy jó szerelő haverja, aki őneki haver, így akár még olcsóbban is megcsinálja a dolgait, de másokat meg ott ver át ahol tud? Ne baromkodjál már!


Most azt akarod mondani, hogy az egész életet úgy éled, hogy nem random választasz ki dolgokat, hanem előre megtervezed? Az, hogy megszülettél is csak egy hatalmas véletlen! :-)


Aki megszületett már mellényúlt! :-)

2021. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem spórolni akarok, pontosabban nem ez a célja a kérdésemnek, hogy minél kevesebb pénzből jöjjek ki. Egyébként is a biztosító rendezi ezt.

Te még egyszer sem tanultál mások hibájából? Mert én csak mások tapasztalataira vagyok kíváncsi, és olyan helyre vinni ahol reménykedhetek, hogy nincsen semmi simliség.

2021. nov. 26. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!