Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Aki jártas a biztosításban,...

Aki jártas a biztosításban, megnézné hogy mennyibe kerül majd nekem friss jogsival ez a motor?

Figyelt kérdés

[link]


A hirdetésben nincs benne hogy 149kw 203le


2021. dec. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Friss jogsival 200 loero? Az megvan, hogy a biztositas nem vedi az eletedet?
2021. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kötelező biztosításra gondoltam, vittek már régebbi ilyen karakterű motorokkal, és jobban féltem utasként, mint ha én vezettem volna.
2021. dec. 6. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, mire be kéne fizetni a biztosítást, addigra úgy is összetöröd...
2021. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felmész bármelyik online biztosítási alkusz oldalra, bepötyögöd az adatokat és kiköpi az ajánlatokat.
2021. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem az unionnál 47e ft az éves díj A01-el, ahhoz képest hogy az autóra szintén A01-el fizettem közel 82ezret, azért durva.
2021. dec. 6. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ezen a durva?

Motorra nyilván olcsóbb a biztosítás, hiszen télen pár elmebetegen kívül senki nem használja, így ilyenkor balesetet sem okoz. Ha baleset is van, jellemzően sokkal kisebb kárt okoz, mint egy autó.

2021. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy valamivel drágább mivel nem sokan engedhetik meg maguknak, és nem is foglalkoznak ilyen teljesítményű gépekkel már, ezért tarthatják olyan árakon mint egy nagyobb autó díjait.
2021. dec. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!