Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kapott már valaki büntetést...

Kapott már valaki büntetést Olaszországból pedig nem is járt ott?

Figyelt kérdés
Ma kaptam Olaszországbol büntetést miszerint nem fizetem útdijat.Életembe nem jártam olaszországba.

#Büntetés olasz
2022. ápr. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem átverés? Olvasd el precízen a beazonosítható részeket, pl. feladó, rendészet neve, telefonszáma, email címe, stb. Google segít beazonosítani, hogy valósak-e.


Ha találsz valami furcsát, akkor engedd el, csak átverés. Ha valósnak tűnik, akkor írj nekik egy emailt, hogy namivanbácsi, könnyen lehet, hogy csak valami rendszerhiba, mondd nekik, hogy oldják meg és téged meg felejtsenek el.

2022. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Van a levélben felhasználónév és jelszó is.

2022. ápr. 6. 16:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Nivi s.p.a.társaság bírósági eljáráson kivül hajtaná be.
2022. ápr. 6. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez vmi lehúzás. Olaszországban fizetőkapus rendszer van, nem tudsz úgy lejönni az autópályáról, hogy nem fizetsz...
2022. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Büntetést kérdezett, nem autópályás pótdíjat.
2022. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyesmi néha. 2 leggyakoribb opció: vagy visszaélt valaki a rendszámoddal, vagy összekeverte a felismerő egy másikkal (pl svéd rendszámok hasonlóak). Stimmel az autó gyártmánya meg típusa?
2022. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!