Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meddig jár családi pótlék? Ha...

Meddig jár családi pótlék? Ha már nem kapok, akkor is jogosult vagyok a 90%os utazási kedvezményre?

Figyelt kérdés

Magasabb összegű családi pótlékban részesülök, ezért jogosultságom van a 90%os utazási kedvezményre és ingyenes városi tömegközlekedésre is, amit ki is használok.

De meddig kapok családi pótlékot? nemsokára betöltöm a 18-at, és azt mondták páran hogy akkor már nem jár. Akkor már az utazási kedvezményt sem vehetem majd igénybe? Mert kivan állítva a kis kártya, de akkor már érvényét veszti ?

Elvégre ugyan olyan mozgáskorlátozott vagyok akkor is, ha már elmúlok 18..


2010. szept. 24. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emelt csp 18 felett is jár, de nem a szülőnek, hanem saját jogon! Majd küldenek róla értesítést, ha saját jogon jár a szülői helyett, és akkor majd saját bankszámlára utalják majd a szülői helyett.

Utazási kedvezmény is jár hozzá a továbbiakban természetesen.

2010. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remek ! :) köszönöm a választ!
2010. szept. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!