Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikor mehetek az okmányirodába...

Mikor mehetek az okmányirodába jogosítványt csináltatni?

Figyelt kérdés

Szerdán sikeres forgalmi vizsgát tettem és az oktatóm azt mondta hogy várjak 2 napot és csak utána menjek az okmányirodába. Elvileg rögzítik a rendszerben az adataimat. Csak azt nem tudom, hogy erről kapok-e valami értesítést. Nektek ez hogy ment?

Lehet már megvannak az adataim és mehetek a kormányablakhoz?



2022. okt. 14. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez így van az elég gáz. Én annak idején mehettem azonnal és mentem is, persze az még a digitális korszak előtt volt, szóval szerintem elég gáz, ha a nagy modernizáció visszafelé visz minket. Nem mintha ez lenne erre az első példa...


Letettem a vizsgát, kaptam róla egy igazolást, bemutattam és már készült is a jogsi.

2022. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Tehát:


"Mikor mehetek az okmányirodába jogosítványt csináltatni?"


1. Levizsgáztál (gondolom sikeresen)

2. Vársz két (munka)napot

3. a harmadik napon (vagy később bármikor) bemész az okmányirodába

2022. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak egy utolsó kérdésem lenne: az okmányirodába foglaljak időpontot vagy anélkül is megoldható ez a fajta ügyintézés?

2022. okt. 14. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell időpont, elmész, megmondod jogsit akarsz csináltatni. Legyen nálad az eü lap a sikeres eü vizsgáról, érvényes orvosi alkalmassági, és az irataid. Kapsz egy ideiglenes jogsit, azt belföldön használhatod, külföldön nem. Rá 2-3 hét és jön postán az igazi. Ennyi. Én covid alatt intéztem, és még úgyis megvolt gyorsan szerencsére.
2022. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi. :)
2022. okt. 14. 20:24
 6/7 hypno ***** válasza:
87%

Foglalj időpontot.

Semmiből nem tart és sokkal kevesebbet kell várnod.

És javaslon a pályaudvarok melletti okmányirodákat.

2022. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam 9 óra környékén. Kaptam sorszámot és 5 perc múlva sorra is kerültem. :)
2022. okt. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!