Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Regres-Car kártérítési biztosítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megkerestek egy közlekedési baleset kapcsán, melyben vétlen fél voltam, hogy peren kívül képviselnek a károkozó biztosítójával szemben. Sikerdíjasak. Eredmény esetén a megszerzett összeg 25%-át vonják le. Szerintetek?

2022. nov. 9. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvánvaló hogy te voltál a vétlen, akkor hülye lennél pénzt adni nekik, hisz semmi szükség rájuk, nélkülük is egyértelmű és nélkülük is te győzöl.
2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég scam szagú.
2022. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azzal érvelnek, hogy több évnyi rutinjuk van ebben, és sokkal több pénzt tudnak kihozni belőle. Továbbá még azt is mondták, hogy a biztosító könnyen félresöpri egy egyszerű ember érveit, ügyvédi képviselettel viszont komolyabban veszik.

Utánanéztem egyébként, és több ilyen szolgáltató is van, tehát nem kamu, léteznek. Csak nem tudom, memnyire megyek velük többre.

2022. nov. 9. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a biztosító félredobja, akkor majd ráérsz ügyvédet fogadni, ha ez megtörténik.
2022. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!