Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gépjármű értékesítési tilalom...

Perkincs kérdése:

Gépjármű értékesítési tilalom törlését az eladónak és a vevőnek is kezdeményeznie kell a kormányablakban?

Figyelt kérdés
Fiamnak elajándékoztam a régi személygépkocsimat, amit még hitelre vettünk anno'. A hitel 2009-ben lejárt, a törzskönyvet megkaptuk a banktól, meg az értékesítési tilalom törléséről szóló okmányt is. Ma a fiam átíratta a nevére az autót, én meg itthon megpróbáltam online bejelenteni az eladást, de a rendszer nem engedte, mert értékesítési tilalom van bejegyezve. Várjak vele néhány napot (3 nap múlva jár le a 8 nap), hogy a bejegyzés törlődjön, aztán megpróbáljam ismét online, vagy mindenképpen be kell vinnem nekem is a kormányablakba a banki papírt? Nem lenne probléma, ha a fiam nem egy 60km-re levő másik városban lakna.

#kormányablak #gépjárműeladás
2023. márc. 20. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!