Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tegyek ha a vevő nem...

Mit tegyek ha a vevő nem iratja át az autót?

Figyelt kérdés

Irtunk szerződést amit elrontottunk és nem fogadták el az okmányirodában

Mivel a vevő messze lakik igy megbeszéltük hogy lelevelezzük

Ez volt múlthét hétfőn, azóta nem jelentkezik nem veszi fel a telefont, nem kötött biztosítást, nem vitte eredetvizsgára

Én meg itt állok egy elrontott adásvételivel!

Mit tudnék tenni?



2023. márc. 28. 20:14
1 2 3
 21/28 veterán vas ***** válasza:
51%

Szóval neked bajod volt az eladott autóval, aztán bajod volt a vásárolttal is.

Ezzel szemben, itt vagyunk mi hárman, akik adtak is és vettek is már autókat gond nélkül, de szerinted mi beszélünk hülyeséget.



OK. Te tudod....... 🤪

2023. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 D. Brasco ***** válasza:
78%
Kizártnak tartom hogy lenne bámilyen protokol arra,hogy Önkarmányzatis Piroska vagy Tivadar leálljon adatot ellenőrizni egy szutyok adásvételiben,hogy vajon a vásárlónak beírt Füty Imre meg az igazolványszámához beírt 123456789 szám valós-e stb.Nem ez az ablak másik oldalán ülő feladata,meg mivel nem is hatósági személy semmilyen jogköre nincs is ehhez.Az meg külön érdekes hogy neked allandoan problémád van,az autó eladással meg vétellel.
2023. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21

22

Jaja számomra is vicces hogy mind2 adásvételi el lett rontva

Amit most vettem autót azon az egyik tanú a lejárt személyiigazolváry számát adta meg. Nekem ezt tudnom kellet volna? Viszont az eladók partnerek voltak! Visszamentem, újraírtuk és sikerült!

Nincs szerencsém az autókban :D

2023. márc. 30. 08:54
 24/28 veterán vas ***** válasza:
44%

NKérdező!

Természetesen nem kell tudnod, hogy lejárt. (persze ha megnézted volna.....)

Ám ahogy D.Brasco írta, nem is nagyon van esély arra, hogy kiderüljön.

Ezer esetből talán egyszer megtörténik.

Értem én, hogy vannank olyanok mint Te, akik képes bevonzani a bajt, akik keresi a balhét, és húzgálják az oroszlán bajszát.....

Nade mi, a nagy többség, veszünk néha egy autót....aztán eladunk időnként egy autót, csak úgy....egyszerűen. 😁

2023. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!

Ügyfélkapun elfogadták!!!

2023. márc. 31. 08:59
 26/28 anonim válasza:
63%
Pukkanhat a pezsgő!
2023. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Jaja :D
2023. márc. 31. 10:23
 28/28 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm hogy visszajeleztel. Sejtettem hogy jó lesz azért is ajánlottam. Akkor az autó eladással végeztél is, feltéve ha a biztosítónak is elkuldted.
2023. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!