Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hány nap elteltével szokták...

Hány nap elteltével szokták postázni a gyorshajtási bírságokat? Létezik, hogy 4 munkanapon belül már itt is legyen?

Figyelt kérdés

Hétfőn sikerülhetett a kelleténél kicsit gyorsabban közlekedni, trafipaxot nem vettem észre ahogy rendőrrel sem találkoztam.

Ami a meglepő, hogy ma már kaptam is egy értesítőt ajánlott levélről Vas megyéből... Holnap átveszem a postán. Van több autó is a nevemen, így gondolom, hogy nem feltétlen én okoztam.



2023. máj. 26. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorshajtás bírság, kapsz hozzá egy képet is a neten, azon meg tudod nézni ki vezette az autót. Amúgy 1 hónapon belül szokták küldeni, akár 1 héten belül is megérkezhet.
2023. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!