Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elsősegély vizsga után van...

Semmmimmmm kérdése:

Elsősegély vizsga után van átfutási idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom, van 1000 ilyen kérdés, de mivel mindegyiknél láttam ellentmondásokat, megkérdezem én is, hátha okosabb leszek. Tudna valaki segíteni? Forgalmi vizsgám megvan 1 hete már, viszont holnapután megyek elsősegélyre. Ha az is sikerül egyből, akkor már mehetek is az okmányirodába, az orvosi alkalmasságimmal, valamint az elsősegély vizsga sikerességéről szoló igazolással igényelni, a jogosítványomat, vagy van valamilyen átfutási idő az elsősegély vizsga után? Valaki azt mondta van, valaki azt mondta nincs. Neten semmi konkrétumot nem találtam erről, ezért fordulok ide. Tehát ha nincs átfutási idő, akkor már akár aznap tudnék vezetni is? Előre is köszönöm, a válaszokat!

2023. máj. 31. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem ma, hanem 2011-ben csináltam elsősegélyt, de ott helyben a kezembe nyomták azt az A6-os vöröskeresztes aláírt kartont, ami kellett. Tehát nem volt átfutási idő.
2023. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem valaki azt mondta, hogy az is felkerül a felhőbe, és az is valamennyi időt vesz igénybe, 1-2 nap.
2023. máj. 31. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
#2 Igen, amikor én csináltam, még nem volt felhő. A felhőbe felkerülés amúgy akárminél max. 3 munkanap, de ha nem késő délután van a vizsgád, valószínűleg aznap délután már ott van.
2023. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyben megkapod az igazolást, és mehetsz is az okmányirodába.
2023. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem előbb volt meg az elsősegély de ott egyből kiállítottak róla papírt, szóval szerintem nem kell várni. Kb 4 éve csináltam
2023. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyből mehetsz az igazolással együtt.
2023. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen "átfutási időre" várni, mivel ott helyben kiállítják neked a tanúsítványt, amint levizsgáztál. Azt kell magaddal vinni az okmányirodába.
2023. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!