Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért emelkedik a casco...

Miért emelkedik a casco biztosításom díja?

Figyelt kérdés
Evekkel ezelőtt volt egy baleset amit casco terhére finanszíroztam, akkor nem emelték. Most egy olyan levelet kaptam, amiben annyi az indoklás, hogy sajnos biztosításom díja emelkedik. Negyedévente 9 ezer forinttal. (28 ezer, 113 ezer évente). Egy hónapja lett kedvezőbb a kgfb, mivel casco együttkötést, és felelősség teljes sofőrt jelöltem be az online felületen. Sose váltottam biztosítót. Allianz mind a kettő.

2023. jún. 5. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán lehet megmondani, kérdezd meg őket.
2023. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
100%

"Sose váltottam biztosítót. Allianz mind a kettő."


Itt volna az ideje. A következő átkötési időszaknál nézd meg a netrisken, hogy ki mit ajánl.


A biztosítási piac sajnos úgy működik, hogy a hűséges ügyfél nem kap kedvezményt, mert az új ügyfelekre hajtanak inkább. Azt jobban el lehet adni.

2023. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A biztosítóknál is infláció van.
2023. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem tudják biztosítani az eddigi árakat. Infláció, alkatrész árak növekedése, stb.
2023. jún. 5. 21:36
 5/5 hypno ***** válasza:

#4


A helyedben - csak úgy kíváncsiságból - lefuttatnék egy kalkulátort a Netrisken. Casco-ra és kötelezőre is.


Lehet hogy csodákat tapasztalnál.

2023. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!