Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az autó átment műszakin de...

Ahalálúra kérdése:

Az autó átment műszakin de csak egy adatlapot kapot, közlekedhetek még így vele 1-2 napot??

Figyelt kérdés
Sziasztok elmentem egy autót megnézni és az autót elvitték műszakira viszont ott csak egy adatlapot kapot, kérdésem még haza hozom közlekedhetek vele úton vagy menjek biztosra és kérjek rá útvonal engedélyt?

2023. júl. 16. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Típus és évjárat függő, létezett 47 kW is, nincs semmi simli. Műszaki adatlap meg lehet több okból (adat pontosítás pl nekünk sárga szín volt beírva mikor mindig is narancs volt, vagy ha kereskedőnél van akkor az ő nevére nem állítanak ki forgalmit hanem a régit passzíválják ami normál ügymenet része és minden autónak így lesz hasonló helyzetben), és mindegyik normális, örülj hogy nincs gond a vizsgával 2 évig. Semmi de semmi probléma nincs a leírtakkal, értem én hogy nem minden nap vesztek kocsit, és nagyon helyes, hogy rákérdezel amiben bizonytalan vagy, de nem kell minden apróságot eltúlozni mint pl a lekérdezésekkel szokták sokan, a kocsi állapotával kéne ilyen alaposan foglalkozni mert az fog valójában számítani mikor már az ember nevén van a jármű és fenn kell tartani.
2023. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!