Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Így nem lehet online jogosítvá...

Így nem lehet online jogosítványt igényelni?

Figyelt kérdés

Nem akartam be menni az okmányirodába de úgy látszik be kell :/


Elíndítottam az okmány igénylését ügyfélkapun (első jogosítvány B kategória) kitöltöttem az adatokat, és kaptam egy azonosítót. Utána át irányított az oldal a “vezetési jog. megszerzése életút oldalra. Ott azt látom hogy a nyilatkozatokat, az eü vizsgát, a vezetői vizsgát fel töltötte a vizsgabiztos valamint kép és aláírás is van, de az orvosi alkalmasságinál azt írja a rendszer hogy “a feltétel teljesítéséről még nem érkezett adat a nyílvántartásba”


Ezt inkább azoktól kérdezem akik szintén online igényelték meg hogy nektek is ezt írta vagy nektek jelezte az orvosi alk. vizsgát? Egyáltalán meg tudom így igényelni a jogosítványt? Nekem van igazolásom amit a háziorvosom adott…



2023. szept. 28. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod nem vitte fel az EESZT-be. Az itt található kérdések alapján nem túl ritkán fordul elő; az én orvosomnak sem sikerült, bár azt mondta felvitte. Csak épp nem volt látható.

A papírral, ami a kezedben van, nem tudsz online igényelni.

2023. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha be megyek az okmányirodába és be viszem a papírt azzal meg tudom igényelni? Remélem nem kell meg keresni ezzel az orvost hogy vigye fel a rendszerbe mert egy hétig szabadságon van -,-
2023. szept. 28. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, személyes igényléshez jó a papír.
2023. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!