Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Előfordult már, hogy KGFB-nél...

Előfordult már, hogy KGFB-nél megbántátok, amiért nem a személyes ügyintézést választottátok, hogy olcsóbb legyen pár ezressel?

Figyelt kérdés
Pl. neten csak két hét múlva válaszoltak, a telefon egy órán keresztül csak zenélt, nem megfelelően intéztek el valamit, stb.
nov. 20. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig jóval egyszerűbb volt neten elintézni, ezért nem bánom ha pár ezerrel drágább.
nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Apukám személyesen kötött Cascot, mégis neten kellett intéznie a kárbejelentést, személyesen nem tudtak neki segíteni. Bosszankodott is, mert nem olyan ügyes a netes dolgokban
nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Flottul ment minden.
nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem intéztem személyesen semmit kgfb témában, pedig voltam károsult is, ráadásul biztosítása sem volt a károkozónak. De mindig minden flottul ment, a mabisz is korrekt volt. Annyi volt az összes személyes ügyintézésem, amíg a kárszakértő kijött az autómhoz. Telefonon is utol tudtam érni mindig a biztosítót.
nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes még 5000-el dragabban adta volna, ugyh nem
nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne a kötelezőt személyesen intézem, az ebédet tűz fölött melegítem, mosni meg a pataknál mosok, nehogy megbánjam.
nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.

Más témában velem már előfordult, hogy be kellett mennem személyen problémázni, mert ha nem, akkor nagyon megszívattak volna. Így viszont addig hajtogattam a magamét, hogy mégiscsak elintézték, mert látták, hogy másként nem fognak tőlem megszabadulni.

nov. 21. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy összevethessem, kéne egy párhuzamos világ: az egyikben online kötnék, a másikban személyesen. Ilyen nincs, így nem tudhatok megbánni, semmit.

Nincs minden KGFB-vel foglalkozó biztosítónak a lakóhelyemtől érdemi módon elérhető fiókja, képviselője; ha személyes ügyintézést szeretnék, akkor közel sem mindig a legkedvezőbb díjút tudnám választani, hanem például a 4., 5. legkedvezőbb díjút, ahol a díj 30%-60%-kal magasabb lenne.

El nem tudom képzelni, hogy bárki kedvezőbb díjat tudna elérni, mint én, a biztosító online lehetőségét használva. (Minden évforduló előtt 50 nappal valamelyik alkusz oldalon végzek díjkalkulációt, és ha érdemes váltanom, akkor a biztosító oldalán online kötök biztosítást.) Minden igénybe vehető kedvezményt bejelölök. Olyan volt már, hogy az online kötés miatt adtak kedvezményt, de a fordítottja biztosan nem fordul elő.

Épp a személyes kötéssel járnék rosszul, akár nagyon rosszul is.

nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nem a kötésre, ill. éves díjra irányult, ez nyilvánvalóan jó szokott lenni. Hanem hogy káreset miatti "távolsági" ügyintézés volt-e problémás. Vagyis, megszívta-e valaki amiatt, hogy elcsábult a netes ügyintézésre adott kedvezménytől.

Bár nem egyszer volt már olyan, ahogy a Netrisk oldalán is írják, hogy a biztosító személyes kötésnél olyasmit ajánl, ami magamtól eszembe nem jutott volna. Pl. fél éves fizetés helyett éves, mert attól olcsóbb volt annál a biztosítónál. Vagy számomra érthetetlen ok miatt mondtak kevesebbet az irodában, mint amit a neten kiszámoltam, pedig mindkét helyen valós adatokat adtam meg...

nov. 22. 05:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!