Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudnám a kötelező...

Hogyan tudnám a kötelező gépjármű biztosításom felmondani, majd újrakötni?

Figyelt kérdés
Most lesz a biztosítási szerződésem évfordulója. Negyedéves kifizetésre volt állítva eddig, amin változtatni szeretnék félévesre. Kalkuláltam, ugyanazt a biztosítót dobta ki a legkedvezményesebbnek, ha féléves kifizetésre váltanék és újrakötném velük a szerződést. Ezt milyen úton/formában tudom megtenni? Van erre egy formanyomtatvány, amit továbbítani tudok postán? Illetve a postai címem is megváltozik, ezért is lenne jó új szerződést kötni velük, amiben a friss adataim szerepelnek.

nov. 29. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Netrisken. Rá fog kérdezni, hogy milyen rendszerességgel akarod és akkor félévesre állítod. Ki kell tölteni újra teljesen és majd fog kérdezni minden adatot, akkor az újat adod meg. Illetve minimum 30 nappal évforduló előtt be kell érkeznie a kérvénynek, de maximum 60 nappal előtte kell megkötni.
nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Insura-n szoktam. Mindent tesznek helyetted. Lemondás, új szerződés kötés. Online megy az egész, nem kell csinálnod semmit,ha ráokéztál. A legjobb ajánlatokat dobja fel, és +kedvezmények is vannak.

Jó sok űrlapot kell tölteni, de csak egyszer, megjegyzi.

nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Évfordulón lehet felmondani (és újra kötni). Díjfizetés gyakoriságot is ekkor lehet módosítani.
nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖBE biztosítót dobta ki a legkedvezményesebbnek. Vélemények erről? Érdemes ezt választani?
nov. 30. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Kösd meg a legolcsóbbat és kész, az összes biztosító egy féreg, úgyis mindent meg fog tenni mindegyik, hogy ne kelljen fizetniük. Teljesen mindegy kit választasz.
nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!