Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új autot vásároltam, átvertek ?

Új autot vásároltam, átvertek ?

Figyelt kérdés

Első üzembe helyező leszek, 0-km, autoszalonból…

15 m az autóm lista ára a katalógusban . 13 m- ért hoztam el, 2m kedvezménnyel .


Most pedig ahol kotném a biztositast az eurotax szám alapján 11 millióba számolják. Miért ?


dec. 13. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ahogy kihoztad a kapun, azonnal használt autó lesz, és veszít az értékéből ennyit.
dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Jó reggelt kívánok, MSRP és miegymás? Az autó értéke és az eladási ára nem ugyanaz. Nem lettél átverve, ők ennyiért árulták. Szerinted ha a boltban veszel bármit, akkor azt az árat fizeted, amennyit ér? Nem. Azt fizeted, amennyiért az eladó adja. Ha a lidliben olcsóbb a tej, mint az aldiban, akkor átmész az aldiba és ott veszed meg, nem pedig vádolgatod a lidlit, hogy átvernek. Nem vernek át, egyszerűen ők annyiért adják.
dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
LoL
dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mit, atvertek, nem is kicsit! Menj vissza most azonnal, verd ki a balhet, koveteld vissza a penzedet, kuldd el a szalon tulajat, a penztarost, az ertekesitot a k..va anyjaba, abbol majd tanulnak hogy veled aztan nem lehet packazni, aki ingzsebbol kifizetett 13M-t az autojara!


Majd ird meg, hogy' ment.

dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ne a pénzt nézd, hanem a kocsi állapotát...


Én három év után tudtam meg, hogy az árengedményes kocsi szállításhibás volt, de tökéletesen javítva, nem látszott semmi. Ezt ők tudták, azért adták ennyiért, hogy később ne reklamálhassak...

Átvételkor egy lámpával még a blokkba is nézz bele.

dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 kar, hogy a Eurotax szerinti erteket ez fikarcnyit se befolyasolna, mivel gyari minosegben allitottak helyre, gyari technologiaval, uj alkatreszekkel.A szallitasi serulesek altalaban karosszeria- es uvegserulesek, amiket kb. azonnali cserevel lehet javitani es olyan mint a gyari.
dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még ki sem hoztam nagyokosok… akkor hogy veszítene az árából 1.?!?
dec. 13. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Az infláció haver, amit még sem sikerült baltával sem lefelezni :D
dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
#7: Úgy, hogy nem a fizikai helyzete határozza meg az értékvesztését,
dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Az infláció egyáltalán nem csökkenti az autó értékét, sőt. Aki ilyet ír, annak fogalma sincs arról, hogy mi az infláció.
dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!