Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az tényleg igaz, hogy nagyobb...

Az tényleg igaz, hogy nagyobb szívás a kötelező biztosításon keresztül intézni egy káreseret mintha kifizetné biztosításon kívül?

Figyelt kérdés
A bónusz - malusz miatt
dec. 23. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szívás.
dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Biztosítók legnagyobb érdeme, hogy elhitették ezt az emberrel.

1000x olcsóbb biztosítózni mint zsebből rendezni

dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman előfordulhat, hogy egy kisebb kárt jobb kifizetni, minthogy a biztosító visszadobjon 2 fokozatot és fizesse az ember az emeltebb kötelezőt. Ezt a kedvezményelőnyt meg soha nem szerintem soha lehet visszanyerni, mert alapban is mindig emelnek a biztosításon.
dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt egy autószerelő mondta nekem, amikor valaki egy kb milliós nagyságrendű kárt saját zsebre rendezett és nem értettem, hogy miért.
dec. 23. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba volt.
dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: Pont az ilyet nem érdemes. A pár 10k összegűt lehet érdemes, hogy ne emelkedjen a biztosítás a károkozói pótdíj miatt. De az töredéke annak, mintha ki kellene csengetned 1M-et zsebből
dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
😮😮😮
dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem arról van szó, hogy kifizeted a kárt amit okoztál (hiszen neked nem fizet a kötelező, csak a casco ha te okozál kárt).

Ez manapság szinte soha nem éri meg. 2 bonusz fokozatot léptet vissza biztosító, ez mai árakon kb. 10-20e forint körüli díjnövekedéssel jár és 2 évente lépsz feljebb. Tehát max ilyen 100e forintos kárt érheti meg kifizetni zsebből, de manapság már 100e forintos kárt ritkán okoz egy baleset. Nekem nyáron sima koccanás (hátulról belémjöttek), egyáltalán nem tűnt vészesnek - 1.7 millió volt...

dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jobb biztosítón át intézni. Nekem apró meghúzások voltak parkolásnál, meg nekem koccantak hátulról. Hagytak elérhetőséget, mindegyik azt gondolta, hogy 50-100 ezer. Aztán volt amire kihoztak 350 ezres kárt.


Sima meghúzásnál megkérdeztem pár fényezőt mindenhol rávágták hogy 100-150 ezer.

dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy hátsó lökháritó és lámpa sérülés volt majdnem 2 millió, úgy hogy radarok, kamera nem is sérültek.

Kinek érné meg ezt zsebből fizetni...?

dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!