Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező biztosítás autóra...

Kötelező biztosítás autóra növekszik nem csökken osztrakoknal?

Figyelt kérdés
Vki azt mondja ha nem kötöm meg minden évben újra akkor automatikusan majd hiába leszek jobb kategóriában, mégis drágulnak az árak ha nem intézem el évente. Mit gondoltok
jan. 29. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ország, ahol nem emelkedik, kivéve, ha újrakötöd.
jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez soktényezős dolog szerintem. Nekem az elején pl. németeknál horror volt az éves díj, és évről évre csökkent. Aztán egyszercsakcsináltam egy összehasonlítást, aztán kiderült, hogy még tudok a meglevőn is felezni. Aztán amikor már elértem bonus 10 környékére, akkor volt olyan, hogy épp nem csökkent, hanem szinten maradt, vagy épp minimálisat emelkedett, mert az autótípust máshová sorolták be.


Ugye a díj függ az életkortól, autótípustól, vezetett kilométertől.


Gondolom osztrákoknál sincs másképp.

jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!