Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KGFB-t szeretnénk kötni. A...

KGFB-t szeretnénk kötni. A díjkalkulátor az Astra Biztosítót hota ki legkedvezőbbnek. Új még a biztósító a magyar piacin. Ki mit tud róla, érdemes náluk kötni szerződést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Berobban a magyar piacra a román Astra Biztosító


[link]

2010. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Újak még idén nem is köthetnek, csak a jövő évtől hirdetek biztosítási díjakat, szóval ha 2010.01.01 elött veted az autód akkor az idei átkötési időszakban köthetsz hozzájuk. Én úgy tudom, hogy elégé lenyomták az árakat így talán majdnem minden kategóriában ők lesznek a legolcsóbbak. Azt kell tudni róluk, hogy román cég! Az egyik legnagyobb, díj nyertes román biztosító! Elég nemzetközi! Szerintem nagy baj nem lehet velük, ha csak annyi nem, hogy a belváros szívében vannak, szóval ha egyszer ügyintézésre kerül a sor akkor az tuti nem lesz egyszerű! (zöldkártya stb.) Én itt találtam róla hírt itt meg is kötheted a biztosításod hozzájuk: [link]
2010. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is néztem hogy az Astra nekem a legolcsóbb. Én hozzájuk fogok átkötni.
2010. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem semmi probléma az Astra biztosítóval!Nem kell tartani attól,hogy nincs túl sok belföldi kapcsolat velük,például ha alkuszon keresztül kötitek a biztosítást.Én is ezt teszem,és ők ha bármi probléma van elintézik egymás között.

2010. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon nem ajánlom. Nem számolták el az előző bónuszomat, nem lehet őket felhívni, heteket vártam a kapcsolásra várva, ami még egy vagyonba is került. Írtam nekik e-mailt, nem válaszoltak. Tehát fizethetem a 3szor annyi biztosítási díjat, mint az előző biztosítómnál. Én csak neves biztostóval fogok kezdeni ezek után, nem éri meg bedőlni a látszólag olcsó árakkal, mert csak a baj van velük.
2012. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!