Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Holnap lesz az Egészségügyi...

Holnap lesz az Egészségügyi vizsgám és nagyon izgulok, nehéz egy ilyen vizsga?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az Egészségügyi vizsgám és nagyon izgulok előtte , nem tudom mire kell számítanom hatalmas szigorra vagy szépen átlögdösnek mindenkit és kész.Tanulgattam a 75 tételt és a gyakorlati részt is de mégsem vagyok annyira biztos magamban.Nehéz egy ilyen vizsga?
2009. jan. 20. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz szerintem. Nálunk mindenkit átengedtek. Ha látják rajtad, hogy van benned valami értelem, és segítőszándék, akkor simán átengednek.
2009. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az attól függ, milyen vizsgáról van szó... ha az autóvezetéshez való eü vizsgáról, akkor az nem nehéz. Én voltam olyanon is, amitől kettéállt a fülem, szemem, de azért jól sikerült. Nem mindegy az sem, hogy szóbeli, vagy írásbeli. Van, aki szóban jól ki tudja vágni magát, ha mondjuk megrezzen a vizsgabiztos szemöldöke, tudja, hogy korrigálnia kell, aztán van, aki írásban okés, mert jobban össze tudja szedni a gondolatait. A lényeg, hogy amikor ott vagy már a vizsgán, vegyél egy nagy levegőt és légy higgadt! Tuti, hogy hallottad/láttad/olvastad már a választ, már csak elő kell csalogatnod az agyadból. Ha izgulsz, gondolj arra, mennyire fog számítani ez 10 év múlva? :) A legtöbb vizsga ugyanis fővesztés nélkül ismételhető, nagyobb gáz meg nem történhet.

Nagy nagy kalappal holnapra! :) Még akkor is, ha ezt már csak vizsga után olvasod.

2009. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy közlekedés témakörben van a kérdés... no , akkor tuti autóvezetős vizsga lesz ez! :) Ügyes leszel! Nem nehéz!
2009. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el megnézni stabil oldalfekvésnél, hogy az illető lélegzik-e még... akkor nincs gond. Nálam meghalt :-( :-D Bár furcsa, hogy a következő alkalommal újra ott volt ugyanúgy...
2009. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, most indulok :) remélem sikerül
2009. jan. 21. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi volt? Én tényleg szurkoltam ám neked! :)
2009. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
átmentem köszi, :) nem volt vészes , de még 2 hét mire meglsez a jogsim :( addig még nincsen száguldás :D :D
2009. jan. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!