Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Balesetet okoztam. Megcsúszott...

Balesetet okoztam. Megcsúszott az autóm a jeges úton,40-50km/h -val mentem egy másik autó mögött, tehát tanúk is vannak, adatok leírva a rendőr által. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

folyt.: Az autóm bal kereke hátrajött az ajtóig, le van amortizálva a sofőrajtóig minden az autón. A tető és az alváz is sérülést szenvedett, légzsákok kinyíltak ,a másik autóban is keletkezett kár, a sofőr német volt. Baleseti bejelentő egyikünknél sem volt,rendőri intézkedés volt, jegyzőkönyv megvolt,fényképek készültek.

Hogyan kell tovább lépni innen? A Posta biztosítónál vagyok,csak kötelezőm van,minden papírom megvan,érvényes .


2010. dec. 15. 12:25
1 2
 11/11 sni ***** válasza:
Viszont amit leírtál, az gazdasági tk lesz, neked nem fizet senki, megjavítani nem érdemes! a banknak vannak szerződött partnerei, felajánlanak egy árat a roncsért, ha te tudsz jobb ajánlatot, akkor azt is elfogadják, a pénz hozzájuk kerül. a továbbiakban vagy lezárják a szerződést, és egy összegben kifizeted, vagy ha nem szólsz nekik, fizeted tovább a törlesztőt, de szintén nem lesz kocsid, sajnos ez van, nekem is volt ilyen, csak az enyémre egy jó nagy fa dőlt, úgyhogy jobbat nem tudtunk, röhögtünk a tűzoltókkal, amikor levágták róla! bár nálam az önkormányzat biztosítója fizetett, az ő kezelésükben volt a fa!
2013. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!