Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha elveszik ittas vezetésért...

Ha elveszik ittas vezetésért a jogosítványomat, hogyan tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Bírság, vagy újra kell vizsgázni?
2008. jan. 21. 09:23
 1/7 anonim válasza:
37%

Ha rajtam múlna, ittas vezetésért senkinek nem vennék el a jogosítványát!


Fejbe lőnék, helyben.


Amúgy pedig eddig az ittasság fokától függött, mostantól 0 tolerancia van, azaz helyszínen elveszik a jogsit, max. 3 hónapra. Közben zajlik az eljárás, és hoznak egy döntést. Ebben lesz, mennyi időre tiltanak el és mire köteleznek.

2008. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

úgy hallottam még pszichológus vagy terapeutát is kell látogatni...

hát ha még nem vették el akkor jól gondolkodj el azon hogy iszol vagy vezetsz!!!

vért fognak izzadni és kemény pénzbe kerül, megéri mindez azért a pohárkáért.

és olyan könnyen már nem fog menni,

függ persze az alkohol szintjétől is, de még az előző napi alkoholfogyasztás is ott van a vérben....


most majd lehet sofőrszolgálatot bérelni!!


OLCSÓBB!!

2008. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Éppen első gyermekünket várjuk a Kedvesemmel, aki egy sofőrszolgálatnál dolgozik.Rengeteg részeg barom vezet éjjel.egyik pl csak úgy beleszállt egy parkoló autóba olyan este 9 körül takony részegen.Ilyenkor mindig az jut az eszembe,h mi lett volna,ha ott ülök a parkoló autóban,és várok valakit...Nem olyan drága történet a soförszolgálat...

Ha meg ittál és vezetsz és elkaptak,meg is érdemled,és ha rajtam múlna sosem kapnád vissza a jogsidat.

Amúgy minimum 3 hónap,de lehet ebből olyat is kihozni,h 3 hónap után visszakapod,de ha utána akár csak gyorhajtással kapnak is el x évig,akkor azonnal bevonják.(Ez olyan szabadlábrahelyezéses történet...)Attól függ,h mennyit ittál,hogyan kaptak el,és melyik rendőr milyen jóbarátod.

2008. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tade ***** válasza:
84%
Szia. En kinnt elek Olaszorszagban...hat itt a tolerancia az -0, ha elkapnak csont reszegen, nemcsak a jogsidat veszik el, de a kocsidat is! Kiszabjak a buntetesedet, mondjuk 1000 euro, amit 5 napon belul ki kell fizetned, ha nem tudod a rendorseg eladja a kocsidat, mivel nem tarolhatja evekig....vagy , ha balesetet is okozol...ott mar le is csuknak, szoval itt nagyon kemeny a helyzet, de jo is, mert aki iszik az ne vezessen!!
2008. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Evil válasza:
89%
Az unokatestvéremnek most vették el ittas vezetésért a jogsiját.ő kapott egy 100.000ft-os büntetést és 2 évre vonták be a jogsiját.ha megint akar majd akkor 2 év után pszihológus dönti el ,hogy vizsgázhat-e újra és mennyiért.akár 280.000ft is lehet a vizsga díja.
2008. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
nagyon remélem, hogy sehogy! aki ittasan vezet, potenciális gyilkos és börtönben van a helye.
2010. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%
Csatlakozom az előttem szólóhoz Ittas vezetés után nem kellene visszaadni Kár hogy nem így van
2010. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!