Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Visszaküldjem a jogosítványomat?

Visszaküldjem a jogosítványomat?

Figyelt kérdés

Most postázták ki az első jogosítványomat (B), de elírták a kategóriákat.

Azt tudom, hogy B, T, M, K, de mit keres rajta a C ill. A?

Ugyanaz a dátum szerepel (amikor vizsgáztam) mint a többi mellett.


2011. szept. 12. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
47%

[link]


itt vannak a kategóriák...:Dörülj neki h motorozhatszxD,amugy nem tudom lehet vissza kéne ...

2011. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Megint jogosítvány nélkül? Így is 1 évet vártam rá, megint nem lesz papírom. Gondolom adnak ideiglenest, mivel ezt ŐK szúrták el, de nagyon.
2011. szept. 12. 16:11
 3/21 anonim válasza:
47%
1.vagyok,hát megértem amugy én is most csináltam meg nekem is sz@arul esne ,azért kérdezősködj körbe még
2011. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Én biztos nem küldeném vissza. Van +2 kategóriád ingyen és szerintem soha nem derülne ki hogy azokból nem vizsgáztál.
2011. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha fizikailag nem vezeted azt a kategóriát, amire nem vagy jogosult, akkor nem követsz el kihágást. Így számon kérni sem lehet rajtad. A többi csak adminisztrációs probléma. Nem biztos, hogy izgatnám magam miatta.
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
nekem is küldhetnének egy ilyet.. a kúrva anyjukat
2011. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Ne szórakozz, vissza ne küld, aranyáron mérik a C és A jogsit, legfeljebb rendőr ismerőstől nézesd meg a rendszerben hogy ott is úgy vagy e vagy csak a jogsin szúrták el az elírást.

Ha normálisan használod senki se fogja észrevenni, bárcsak nekem szúrták volna el így.

2011. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Van egy rendőr ismerősöm, tőle érdeklődök. Utánaolvasva csak maga a C is nagyon drága. Majd megírom hogyan alakulnak az események.

2011. szept. 12. 16:54
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Csak a C is kb. 200k, de a korlátlan A-t se úszod meg 100 ezer magyar forint alatt, akkor se ha van már jogsid.
2011. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Első helyszínibírságnál kiderül, mert akkor mindent szoktak ellenőrizni a rendszerben. Én ilyennel nem játszanék, mert meg is vonhatják tőled 2 évre és utána vizsgázhatsz újra. Ja és nem utolsó sorban okirathamisításért fel is jelenthetnek ami azért nem gyenge büntetés. És nem bíztos, hogy az ocsmányiroda elismeri, hogy ők rontották el.
2011. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!