Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meg voltatok elégedve a...

Meg voltatok elégedve a vezetni tanító oktatótokkal? Hogyan tanított, miket csinált (nem csinált)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
75%

lol:D nekem meg betolta a lompost:D

am enyém egy nagy fallosz volt. de megszívattam, mert átmentem mindenen elsőre:)

2011. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én most tanulok vezetni. Már nemsokára forgalmi vizsgám lesz. Én nagyon kedvelem az oktatómat. Néha felemeli a hangját, de csak ha nagyon nagy butaságot csinálok. Sokat szokott viccelődni és jókat tudok vele nevetni. Szerencsém van vele!!! :)
2011. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem és nem. kb 3-4 oktatót próbáltam. Látszik rajtuk, hogy életükben nem dolgoztak, csak pöffeszkednek az autóban és nyújtják a markukat. Simlis egy brigád.
2011. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! Csütörtökön meglett a forgalmi vizsgám!! Nekem a második oktatóm volt most, aki nő és leírhatatlanul jól megtanított mindent. Ez az ő érdeme nagyrészt, hogy sikerült :-))))) Az első oktatóm szót sem érdemel ..............
2011. ápr. 17. 08:21
 15/15 anonim válasza:

Nálam fordítva volt, az elsô oktatóm volt nô, a 45 perces órákat max. 30-35 percig tartotta és minden órán elmondta, hogy nála mindenkinek plusz órákat kell vennie. Üvöltette a zenét, amitôl nem hallottam az autót és minden órámon evett.

Elegem lett belôle, váltottam.

A másik oktatóm 30 körüli pasi volt, az órán élt szerelmi és szeretôi életet mobilon, de közben odafigyelt rám, hagyott érvényesülni és nem kellett pótórát vennem és elsôre átmentem.

2011. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!