Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meg voltatok elégedve a...

Meg voltatok elégedve a vezetni tanító oktatótokkal? Hogyan tanított, miket csinált (nem csinált)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Le se szarta hogy tanitson, csak ordibalt. Tok bena foltam aztan egy ordibalos rohamabol sikerult leszurnom egy nagyon fontos tanulsagot:

' A vezetes az munka'

Ezt szem elott tartva aztan ugymond magamtol tanultam meg vezetni. Sosem felejtettem el tobbe indexelni vagy figyelni a kornyezetemre

2011. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most járok hozzá, rutinnál tartok.

Remekül oktat, mindent nagyon jól elmagyaráz. Egy nagyon jófej, laza srác.

21/N

2011. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
szigorú volt, de megtanított...
2011. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szigorú, kávé-szájszagú öreg róka volt és szeretett ordibálni meg szidni is, csak másodjára mentem át, de szerintem ettől függetlenül kíváló oktató volt, apróságokra is odafigyelt.
2011. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tenyerezve szedtem alá a kormányt, olyat rávágott a kezemre hogy fél óráig zsibbadt XD


Egyébként akkora poénokat tudott mondani hogy néha majdnem az árokba landoltam, annyira röhögtem.

2011. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én oktatóm 27 éves srác volt úgyhogy elég laza nyugodt nem kiabált a hangját sem emelte fel soha sem.Nagyon jól megtanított vezetni.

Szép szóból ért az ember..

2011. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
75%
én jót fogtam ki.
2011. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En is olyat fogtam ki,aki uvoltozott,de csak addig amig kozoltem vele,hogy egyelore en fizetek a jogsiert es ha nem hagyja abba,akkor hazamegyek,mert en nem tudok figyelni,ha valaki uvolt mellettem.megertette es le is tettem elsore a jogsit:)
2011. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Jó fej volt! Soha nem kiabált, nem nyúlt a kormányhoz ha én vezettem, nem fékezgetett bele, bár gondolom ez annak is köszönhető hogy nem volt rá szükség! Viszont mindig szólt a zene, dúdolt, dobolt a műszerfalon, és nyomta a rizsát, mert azt mondta így tanulok meg többfelé koncentrálni!

5 éve vezetek kb éjjel nappal, elég haladósan és még soha nem csináltam semmi galibát! Nagyon jó oktató volt!!!

2011. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%
Nekem benyúlt a szoknyám alá a bugyimba és ott simogatott, hogy megnyugodjak, mert kicsit félős vagyok, de sikerült megnyugtatnia ezért én jót fogtam ki!
2011. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!