Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi idő volt amég kiküldték...

Mennyi idő volt amég kiküldték a jogsitokat onnantól, hogy bementetek az okmányirodába? Hova érdemes kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyit kellett várnotok? Érdemes az okmányirodába kérni, és akkor hamarabb elhozhatom, mintha még várni kéne arra, hogy kipostázzák? Köszi!
2011. nov. 17. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a lakásodra kéred, egyébként olyan 5-8 nap alatt megkapod.
2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 napot kellett várnom, hogy megkapjam. Vezetői engedély igénylésekor kaptam egy telefon számot, 2 hét múlva ezen a számon érdeklődjek. 2 hét elteltével felhívtam a számot és azt mondta az ügyintéző, hogy a futár még nem hozta meg,

jövőhét közepén érdeklődjek. Szerdai napon ismét felhívtam a számot, akkor mondta a hölgy, hogy megérkezett a vezetői engedélyem, ügyfélfogadási időben átvehetem. Tőlem nem kérdezték meg hová kérem a jogsit.

2011. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 munkanap volt.+ szombat, vasárnap becsúszott közé, pénteken voltam az okmányirodában szerda délelőtt hozta a postás.
2011. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valaki még??
2011. nov. 21. 21:55
 5/5 anonim válasza:
Pont egy hét volt :) Szerdán adtam be és jöv. hét szerdán már vezettem is vele :)
2011. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!