Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hamarosan lejár a Ladám...

Hamarosan lejár a Ladám műszaki vizsgája. Ha egy kicsit jobban belenyúlok a zsebembe akkor a vizsgabiztos mennyire lesz elnéző?

Figyelt kérdés

Most augusztusban jár le és leszeretném vizsgáztatni de nincs annyira jó állapotban hogy átmenjen.Főleg a karosszériát kellene csinálni de olyan árakat mondtak amiért már 2 Ladát is vehetnék.Meglehet ezt oldani?

Amúgy azért gondoltam erre a megoldásra mert mikor én vettem a kocsit 2 évvel ezelőtt akkor már friss műszaki volt rajta de olyan dolgok nem működtek rajta mint index

hátsó lámpákban pár izzó kuplung munkahengereket meg kellett egy két dolgot cserélnem.Szóval meglehet most is oldani vagy ha már rohadt a karosszéria nem fogják átengedni semmiféleképpen csak ha kipofozom.

És ha lefizetném akkor kb mennyit kellene nekik adnom?


2009. jún. 4. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Olyan autószerelővel(-kel) beszélj aki vizsgáztatást is vállal.Ő lássa azt az autót,és ha nem "horror' a rohadás,és a fék,kormányzás,futómű rendben van akkor átnyomják a vizsgán, persze felárat fog kérni

10-20 eft pluszt számíthatsz a vizsgadíjon felül.

2009. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem engedik át. Nincs szükség száguldó koporsókra az utakon.
2009. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hehehe az utolsó nagyon vicces.Amúgy nem "száguldó koporsó" mert pl olyan fék van benne hogy akár mikor pillanatok alatt megtudok állni vele és még a kormány kerék se maradt a kezembe szóval nem olyan vészes a dolog csak a sárvédőket meg a küszöböt kellene kicserélni meg egy pár beállítás se ártana csak a karosszériát nem akarom csináltatni mert egy naszek lakatos is sokat kér érte és így nekem nem éri meg.

Az előző hozzászólónak.

Szóval azt mondod hogy egy szerelő műhelybe vigyem ahol vizsgáztatnak is.És ott mit mondjak vagy mit szoktak mondani nekik??

Amúgy erről az autóról van szó

[link]

2009. jún. 4. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeges részekről nincs fotó, pl.: küszöbök, sárvédők, amik kritikusak szoktak lenni. Ha látható rozsdásodás van az autón, nem akarlak elkeseríteni, de még kenőpénzért sem fogják átengedni, mert a rozsdát nem lehet kimagyarázni, mint például a futóművet. Erről többet nem mondanék...

Máskülönben régen én is azt gondoltam, hogy ha friss a műszaki, az olyan, mintha új lenne az autó:-)

2009. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pénzért akármit ellehet intézni. az én autómat is eszi a rozsda a hátsó kerék felett, de vanrajta műszaki. emellet nemrég kitört a kerekem menet közben, a fékeim kopása már életveszélyes volt, a lámpa sötétben kb nemis látszik. és mindezt úgy h műszaki volt az autón. persze nemén csináltattam, hanem így vettem az autót. nemisolyan rég. friss műszakival.

azóa minden meglett rajta csináltatva, de mint láthatjátok, pénzért mégegy ilyen autó is áttud menni. aminek menet közben csakúgy kitörik a kereke a friss műszakival :D

2009. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!