Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Papírok nélküli 125 ös motort...

Papírok nélküli 125 ös motort hogy lehet lepapírozni?

Figyelt kérdés

Nem találok normális 125 ccm es mocit ami rendszámos.

Hogy lehet az ilyen motorokat forgalomba helyezni??

Egyáltalán megéri? mennyibe van ez? Minden alternatíva érdekel.


2012. febr. 19. 09:32
 1/4 anonim válasza:

Azt azért kifejthetnéd, hogy mit értesz normális alatt.

Eredetvizsga-de kérdés, hogy nem lopott-e a motor, mert akkor itt megbukik eredeti tulajnak visszaadják, te meg vagy megtalálod azt akitől vetted vagy nem-,majd műszaki vizsga.

Hogy mennyibe fáj az függ a teljesitményétől,korától...Reg. adó, online kiszámolható mennyibe fáj keress gugliba kalkulátort.

Eredet vizsga ára [link] pl itt meglesheted.

Műszaki vizsga [link]

De irok privit is.

2012. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ember nem most mondom hogy papírok nélküli!?

Olyanról beszélek amit terepen használtak vagy külföldről hoztak be eleve rendszám nélkül. Nem lopottról beszélek. Vag aminek nincs forgalmija az eleve lopott??! Van logika! Van olyan ország ahol alapból nem rendszámköteles a 125ccm hanem segédmotor. Na azzal mit kezdesz? Adásvételit írhatok bárkivel bármikor azzal kitörülhetem nem ez a lényeg. Az a lényeg hogy hogy lesz rajta rendszám? 11 kw nál nem lehet 125 ccm es motor erősebb. általában 9-11 ig terjed.

Ne haragudj de ezt én is tudtam idáig amit leírtál ezzel egy lépéssel sem lettem okosabb.

2012. febr. 20. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Felhívod telefonról a KPM-et.Ott megadják az információt hogy le lehet-e papíroztatni.Amúgy szerintem kell hozzá valami külföldi papír mert amikor mi rendszámoztattuk a motor akkor kellet hozzá az "eredeti"papírok.(Olasz papírok)mert ugye ott forgalomba volt. Sok Sikert a motorhoz,és a papíroztatáshoz! :)
2012. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah az kell is! Ebben az országban minden ilyen nehezen megy! Kösz a választ azért.
2012. febr. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!