Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi lenne a teljes költsége...

Mennyi lenne a teljes költsége egy autó vásárlásnak?

Figyelt kérdés

Rászántam magam, hogy vegyek egy olcsó kis autót. Ha megvenném ezt: [link]


Mennyi lenne a biztosítás, átírás, stb. Mindennel együtt.

Első autóm lenne, nem volt még biztosításom sem és semmi.


Előre is köszönöm.


2012. ápr. 30. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha még nem járt le a műszaki akkor az átírás olyan 40.000 körül, biztosítás meg szintén olyan 30.000 körül egy évre, szóval nem kizárt hogy az autó vételára simán rámegy ilyen költségekre. Ennyire olcsón nem éri meg autót venni, nem azért adják ennyiért mert olyan jó állapotban lenne, valószínűleg egy-két ven belül sok dolgot cserélni kell rajta, ha műszakiztatni akarod lehet benne lenne akár 100.000-ben is.
2012. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem az átìrás sokkal több 40-nél. Én két autót vettem idén, igaz mindkettő 1,8-as, de az eredetiség vizsgálattal és minden okmányirodai sz@rral együtt volt 1-2 ezer ft híján 100-100 ezer. Ehhez jön a biztosítás, súlyadó, na meg az üzemanyag:) A biztosítást ki tudod számolni a neten, minden biztosító és alkusz oldalán van kalkulátor. Azt meg, hogy a kocsira mennyit kell költeni, majd kiderül.
2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hátha jól számoltam a netes kalkulátorral, akkor:


Vagyonszerzési illeték: 12.000 ft

Új forgalmi: 6000 ft

Törzskönyv: 6000 ft

Eredetiségvizsga 17.000 ft

Autó ára: 80.000 ft

Biztosítás (sacc per kb): 6.000 ft (negyedév)


Ez összesen: 127.000 ft.


És ha jól látom idén lejár a műszaki is, azzal is számolni kell, plusz autóvásárlás után olajcsere miegymás.

2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!