Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A Központi Okmányirodába...

A Központi Okmányirodába mentem elintézni a jogsimat. Azt mondták, harminc napon belül kiküldik. Ez 2 hete történt. Szerintetek mennyi idő még?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a harminc nap, az harminc nap, de azt is tudom, hogy általában max. egy héten belül kipostázzák. A kerületibe is mehettem volna, de oda több, mint egy hét múlva kaptam volna időpontot, a központiban meg helyben elintéztek mindent, amikor mentem. Szerintetek mennyire forgalmas, mennyit kell még várnom? Lassan ott tartunk, hogy jobban megérte volna, ha a kerületibe megyek, időpontra...
2012. jún. 18. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
még 2hét az 30nap lesz:)
2012. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is így jártam... Én vidéki vagyok, itt 1-2 hónapot is kellett régen várni egy időpontra, utána meg több hét volt mire elkészült az okmány, ezért 2 éve a Központi Irodában csináltattam a személyimet, 3 nap alatt kész volt.

Idén januárban tettem le a jogsit, újra a Központiba mentem, erre azt mondják, hogy 2-3 hét, mire kész lesz... teljesen ledöbbentem, kérdeztem, hogy miért ilyen sok idő, régebb pár nap volt az egész, azt mondta a hölgy, hogy megváltozott a kártyák készítésének a mente, más cég csinálja stb, és ezért ennyi idő... Végül postázva kértem (+ 2-3 nap), de nem telt le a 2 hét, és megkaptam.

Utólag derült ki, hogy a mi okmányirodánkba már nem is kell időpontot kérni, csak sorszámot húzni, barátnőm ott csináltatta a jogsiját, neki 4 nap alatt kész lett...


Szerintem legkésőbb jövő hét elején megkapod.

2012. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem válasz, mehet is a piros kéz, de nekem ugyanott előzetes bejelentkezés nélkül egy nap alatt elkészítették. Egyik nap bent voltam, másnap jött az sms, hogy mehetek érte. Ez tavaly tavasszal volt. Úgy látszik, szerencse is kell hozzá.
2012. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem a kártyák elkészítése miatt hosszú idő. Szerintem azt ők secpec alatt megcsinálják. Csak gondolom sokan vannak. Mindenesetre elég dühítő olvasni, hogy csak én szívtam meg így.
2012. jún. 18. 16:22
 5/18 anonim ***** válasza:
gondolod hogy a kommentezők között lesz az az okmányirodás aki csinálja a jogsidat? de ha ennyire nincs türelmed miért nem választottad hogy bemész érte?
2012. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem, csak gondoltam valaki tudja, mekkora ott a forgalom, illetve tapasztalatból tud válaszolni.


És hidd el, ha tudom, hogy úgy kevesebb idő, akkor azt választottam volna, hogy bemegyek érte:D

2012. jún. 18. 16:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Már hiányoltam a kérdésed :D:D:D:D
2012. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: hogyhogy?


Amúgy most jött le a postás (már több, mint egy hete folyamatosan figyelem) de még mindig nem hozta azt a k*rva levelet. Nem tudom, mi a francot tökölnek ezek... szerintetek ha betelefonálok, hogy akkor inkább mégis bemegyek érte, hamarabb hozzájutok?

2012. jún. 18. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem arra értette hogy hetente legalább 5X felteszik ezt a kérdést. amúgy nem biztos hogy még bemehetsz érte mert lehet hogy már a postán van csak még nem küldték ki. de telefonálj és akkor megtudod.
2012. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekem azt mondták, hogy ha postázva kértem, akkor a gyártótól rögtön hozzám postázzák, tehát nem az okmányirodába kerül, és ők postázzák, ergó nem mehetsz be érte, nem tudod ott átvenni.

2012. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!