Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A Központi Okmányirodába...

A Központi Okmányirodába mentem elintézni a jogsimat. Azt mondták, harminc napon belül kiküldik. Ez 2 hete történt. Szerintetek mennyi idő még?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a harminc nap, az harminc nap, de azt is tudom, hogy általában max. egy héten belül kipostázzák. A kerületibe is mehettem volna, de oda több, mint egy hét múlva kaptam volna időpontot, a központiban meg helyben elintéztek mindent, amikor mentem. Szerintetek mennyire forgalmas, mennyit kell még várnom? Lassan ott tartunk, hogy jobban megérte volna, ha a kerületibe megyek, időpontra...
2012. jún. 18. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de átveheted ez 100% kapsz egy sms-t h megjött a jogsid mehetsz érte.
2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
de ha postázva kérte, akkor nem kap sms-t, hanem küldik postán.
2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok félreolvastam amit írtál bocsi. :) storno
2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én 2 hete voltam az okmányirodába.

Most csütörtökön azt mondták, hogy még ne is álmodjak semmiről, aznap kapták meg a 3 héttel előttem kérvényezett jogosítványokat.


Budapest.

2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd mire vársz:


Az okmányiroda hetente leadja az igényléseket a KEK közonti irodájának, az továbbítja egy bizonyos mennyiségnél az Állami nyomdának. Ott legyártják, felküldik a KEK-nek, azok szétosztva megküldik az okmányirodáknak (néha még beugrik egy láncszem: a polgármesteri hivatal). Az okmányiroda megküldi neked...


Láncszemenként 2-3 nap!

:)


Gondolj bele az Albánoknak mennyit kell várni a jogsira, vagy az Izraelieknek a személyire, mert az is itt készül!

:D


No még egy kis adalék:

[link]

Mint látszik a két cím között a boriték megjárta a budaörsi Országos Leválogató Központot (OLK)!


Magyarország én így szeretlek!

:)

2012. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocs nem tudok olvasni!

OLK: Országos Logisztikai Központ

:(

2012. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
No és még valami: a 30 nap a normaidő, mindig annyit kell mondaniuk!
2012. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött:)
2012. jún. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!