Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldön /Ausztria/ vásárolt,...

Külföldön /Ausztria/ vásárolt, forgalomból kivont, de még 4hónapig érvényes rendszámú autót hogy hozhatok haza lábon?

Figyelt kérdés
Vontatni nem lehet,azt tudom...autómentővel drága...tréleren nem hozhatom B-s jogsival/1520kg az autó/...marad a hazavezetés...de hogyan?

2012. jún. 30. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Kockáztass ha nem olyan öreg szakadt autó nem fognak megállítani. :D Luck.
2012. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bérelj P rendszámot,menj ki busszal vagy vonattal és vidd a hónod alatt...

[link]

:o)

2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
P réndszámot bérelj! Ne kockáztass mert rámegy a gatyád.
2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de én valami legálisra gondoltam...tudtommal a P-rendszám bérlés a legnagyobb jóindulattal sem az,ráadásul hamarabb kiszúrnának mintha az osztrák rendszámot hagyom rajta.Kb ugyanakkora esélyem lenne a büntetésre mintha így elindulnék vele ahogy van.Nem akarom elhinni,hogy nincs egy egyszerű,legális,hivatalos módja ennek!!!
2012. jún. 30. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:

"forgalomból kivont, de még 4hónapig érvényes rendszámú"


Ha kivonták a forgalomból, milyen rendszám van rajta? Osztrák ideiglenes? Mert akkor bemész az illetékes szervekhez, megmondod, hogy a nevedre akarod íratni, mert haza akarod hozni magyar rendszámosnak.

2012. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak ideiglenesen van kivonva,Úgyhogy az eredeti rendszám maradt rajta,az érvényes még 4hónapig,ha ez az idő lejár,akkor kint állítólag már nem lehet újra forgalomba helyezni.Így értettem azt,hogy még 4hónapig érvényes a rendszám./ezt a tulaj mondta,nem tudom kint hogy működnek ezek a dolgok,de biztos igaza van/Egyenlőre nem akarom itthon regisztráltatni,mert még nem tudom mi lesz a sorsa.Lehet,hogy nem lenne érdemes belefeccölni annyi pénzt,időt,utánajárást,stb. mert nem hibátlan az autó,és jobban járnék ha kiárulnám alkatrészben.
2012. jún. 30. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne volna legális pés táblát bérelni ??

Megkapod a rendszámot ami fedi a kfb.-t,sőt nemzetközi zöldkártyát is,a cég anyagait,munkaszerződést az adott időre.

Hol fals ez ?!

Évek óta így közlekedem és soha semmi gondom nem volt sem magyar sem külföldi rendőrökkel pedig tucatnyiszor igazoltattak.

Ami jó az jó.

2012. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ok,most már saját tapasztalatból tudom,hogy a pés dolog működik és megéri.


Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 8. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
üdv .lakóautót is belehet hozni P-rendszámmal?.Vagy azt csak Z-vel lehet?
2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!