Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap igazoltattak a rendőrök...

Tegnap igazoltattak a rendőrök, mekkora összegre számíthatok?

Figyelt kérdés
2 személlyel mentünk az egyik barátommal egy 600-as Tuareggel, ami ideiglenesen ki volt vonva a forgalomból és nem volt rajta műszaki. Volt rajtunk bukó és protektoros kesztyű, jogsim csak A1-re van, az is folyamatban, tehát még nem küldték ki. A rendőr azt mondta mindenképpen 20 felett lesz a bírság, de mégis mennyivel? Figyelembe veszik, hogy fiatalkorú vagyok, és hogy anya egyedül nevel? Vannak ilyesféle enyhítő körülmények amik lejjebb vihetik a bírság összegét? Egyébként nem száguldoztunk, a motort tudom lezelni, és nem veszélyeztettünk semmit, ez földúton történt.
2012. júl. 31. 12:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kár volt kiírni a kérdést...sokan túlreagáljátok, de mindegy. Nem száguldoztam, nem mentem betonúton, csak kerültünk egyet. A motoron volt biztosítás, vagyis aznap lett befizetve rá, még az eset előtt. Remélem nem lesz nagy összeg.
2012. júl. 31. 20:24
 12/18 A kérdező kommentje:
Azoknak akik segítettek, pedig köszönöm.
2012. júl. 31. 20:25
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól körülírtuk, hogy milyen büntetésre számíthatsz. Ez van.
2012. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy milyen büntetést kaptál végülis?
2012. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bp1985 ***** válasza:

A zsaru jó szemét egy állat volt, hogy földúton igy megbüntet.



Szabályt szegett? Igen. Jogos a büntetés? Igen.


Miért is volt szemét a rendőr? Mutass egy olyan jogszabályt, ami megengedi egy papírok nélküli motor vezetését jogosítvány nélkül.

2012. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
50 ezer + 4 hónap eltiltás.
2012. aug. 13. 18:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Hmmm...egész jól megúsztad...
2012. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a motornak voltak papírjai, csak műszaki nem volt még rajta.
2012. aug. 13. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!