Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amíg a jogosítvány nem érkezik...

Amíg a jogosítvány nem érkezik meg postán, lehet valami papírt kérni amivel vezethetek?

Figyelt kérdés

Miért nem adnak ilyenkor valamit? 1 hónap mire kézbekapom, de szeretnék előbb is vezetni, főleg hogy 1 hónap múlva kezdődik az egyetem, nem nagyon fogok tudni vezetni.

Lehet tenni valamit, vagy bármilyen papírt kérni hogy vezethessek?


2012. aug. 6. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben most szerezted a jogosítványt, nem. Csak a megújításnál adnak papírt róla úgy tudom.
2012. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem

a Bp-i központi okmányirodába ha bemész, pár nap alatt kész van

csak az önkormányzatoknál ilyen lassú, mert ők is onnan kapják meg

nekem tavaly télen két nap alatt kész lett, egészen meg is lepődtem

2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
BP 100 km, emiatt nem tudok elmenni.
2012. aug. 6. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem kaphatsz.


És hiába mész bármilyen központi irodába, max pár napot (konkrétan a postázás idejét) tudod vele megspórolni. (nálunk pl. csak hetente 1x kap az önkormányzat jogosítványokat, így max. 6 napot lehet spórolni ezzel, ami nem kevés de nem is olyan hűde sok.

2012. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne vezess úgy. Még azzal sem ami igazolja a vizsga sikerességét, ha megállítanak akkor a jogosítványt már megsem kapod.. ne kockáztass :D
2012. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rég volt már ilyen kérdés:)

Semmilyen papír nincs erre, amúgy nincs egy hónap, annyi a max, 2 hét alatt megérkezik.

2012. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kockáztatok, az igazolást amúgy is elvették az okmányirodában.:)

Köszönöm a válaszokat, akkor kivárom az egy hónapot, de remélem valóban nem lesz annyi.:)

2012. aug. 6. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

na, tudtam mi hiányzott tegnap! ez a kérdés :P


baze, ezt minden áldott megba..ott héten felteszik.


nem, nem, nem, nem vezethetsz azzal a nyamvadt papírral, és semmilyen mással sem, kizárólag azzal a kis rózsaszín kártyával a zsebedben.


egyébként vessétek rám azt a pár tonna követ, én vezettem és nem kapcsoltak le. lévén, h nem x5-össel előzgettem jobbról index nélkül :) és nem volt a homlokomra írva, h nincs jogsim :D

2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsi ha sok ilyen volt már, nem nézegettem a kérdéseket, amikor beírtam, hasonlóaknál semmi ilyet nem adott ki. :)

Én tartok tőle, hogy amekkora szerencsém van, pont megállítanának vagy valami. :D

2012. aug. 7. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:

a siker érdekében néha áldozatokat kell hoznunk :)


nos, én még úgy is vezettem, h nem voltam túl a forgalmi vizsgán. izzadtam mint k..rva a templomban mikor megláttam egy szép, kék matricákkal díszített Focust, de egyszer sem kapcsoltak le.

ellenben mikor az egy hónapos jogsimmal kiugrottam Párkányba, az első vacak kis mellékutcán megállított a yard, de mivel megvolt minden papír, továbbengedtek.

ilyen az én szerencsém :)

2012. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!