Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elcseréltem a motoromat...

Elcseréltem a motoromat autóra, de hiba merült fel ( többi lent), mit tehet a másik fél?

Figyelt kérdés

Elcseréltem a motorom egy autóra plusz 20 ezret fizettem rá, a motor nálam tökéletesen ment, sosem volt hozzá nyúlva, semmi hibát nem rejtegettem a motorról, erre ő hazamotorozott vele, leállította és utána nem bírta el indítani ( nem leállt, ő állította le ) majd telefonál ,hogy nem indul, és cseréljük vissza, adásvételik meg vannak írva, én nem szeretném és nem is akarom visszacserélni mivel úgy adtam el,hogy jó és nem akarok visszakapni egy rosszat mert téynleg jót adtam el és ez rajtunk kívül álló okból történhetett,hogy "tönkre" ment , pekhünkre sajnos ennyivel eladás után, és ő követeli a visazcserét rendőrrel fenyeget, meg valami, 24órán belüli visazcseréről ha tönkremegy akkor köteles lennék én viszacserélni(ilyneről még nem si halottam), bár az adásvételikben cseréről nem említettün ksemmit, mitnha csak eladtuk volna egymásnak.

A lényeg én téynleg jót adtam el és semmi rejtett hiba nemvolt, mit tehet ő?



2012. szept. 29. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak hülye az elindításához vagy kifogyott a benzin? :)
2012. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Érvényes szerződésetek van nem? Indítson polgári pert. Ha tényleg rendben volt a vas, nincs félnivalód.
2012. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben volt a vas , semmi hibát nem rejtegettem, nem is félek semmitől csak a hercehurcához nincs kedvem, de szerintem hagyja az egészet... max egy gyertya csere lehet a baja, de nem beszéltünk azóta.Meg nem is fogunk.
2012. szept. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!