Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező biztosítás, Átírás?...

Kötelező biztosítás, Átírás? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Örököltem( X-Y-tól) egy Opel Corsa (C) 1.2 2001-es gépjárművet, kérdésem a következő: Az átírás az én nevemre, esetleg olcsóbb lenne? Nézegettem az Interneten " Átírás kalkulátorokat"


Vagyonszerzési illeték: 24750 Ft

Új forgalmi engedély: 6000 Ft

Törzskönyv: 6000 Ft

Eredetvizsga:17000 Ft

Összesen fizetendő: 53750 Ft


Úgy halottam hogy öröklés esetben a Vagyonszerzési illetéket nem kell kifizetni ez igaz?



Kötelező biztosítás mennyi lehet negyedévente? ( 17 éves vagyok)



Előre is köszönöm a válaszokat!



(A jármű ideiglenesen kivan vonva a forgalomból)



2012. nov. 18. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A kocsit vissza helyeztetni a forgalomba mennyi költséggel jár? ( Ideiglenesen kivonták, rendszámok megvannak)
2012. nov. 18. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:

A biztosítás összegét 5 percen belül megtudod, ha kitöltesz egy biztosítás kalkulátort.

pl.: biztositas.hu vagy netrisk

2012. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg kb 5 persembe telt:

[link]


A következő adatokat adtam meg: budapesti, férfi, 17 éves, idén szerzett jogosítvánnyal. Ennél sokkal kevesebbre ne számíts, max ha valami pici faluban laksz.

Benzinre, alkatrészekre lesz pénzed? Vagy ha nem akarod vezetni még, akkor inkább másvalaki nevén legyen a kocsi, akiben megbízol, régebbi jogsival rendelkezőnek nagyságrendekkel kisebb a biztosítási díj. Mert évi 70-80e Ft-ért elég drága dísze lenne az udvarnak a kocsi... Főleg, hogy saját kereseted (vélhetően) nincs, tehát a szüleidnek kellene ezt állni.

2012. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a link nem működik, vagyis nem azt hozza be amit én akartam. 18e Ft-nál picivel több a legolcsóbb biztosítás a fenti feltételekkel.
2012. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!