Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Igaz-e, hogy kötelező télen...

Igaz-e, hogy kötelező télen is vezetni? És mennyi órának kell meglenni kötelezően?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
télen kötelező, hát én erről nemhallottm. én nyáron csináltam a jogsimat, nemkellett télen is vezetnem.
2009. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ..éjjel kötelező vezezetni....:)


nekem az éjjeli órám 14-16 ig tartott XD :D

2009. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam erről. Éjszakát tudom h kötelező (lenne,) de ki hogy oldja meg...
2009. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy kötelező lenne. Esti vezetés elvileg van, de én a forgalmat másfél hét alatt vezettem le, többnyire reggel 7től egész délelőtt és a munkahelyemen szálltam ki, szerintem az sem volt egészen szabályos :)
2009. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esti/hajnali (félhomályban történő) vezetést írják elő, de én is max. 18-ig vezettem...
2009. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyáron csinálod a jogsit akkor nem kell télen vezetni. Viszont ha télen vizsgázol ha esik a hó, akkor is ha kezdődik a vizsga nem lehet kifogás. Alapból 30 órát szoktak forgalomban vezetni, 40-re akarják emelni. Szval ilyen biztos hogy nincs, érdekes lenne ha nyáron csinálnád a jogsit is meg kellen várni a telet hogy vezess télen. Meg amúgy is ha nem esik semmi télen tök mindegy ha száraz az út. Éjszakai vezetésnek és hegyi vezetésnek lenni kellene oktatáskor de el szokták sumákolni.
2009. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!