Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Öröklött autó után mivel jár...

Öröklött autó után mivel jár az átiratás?

Figyelt kérdés
Édesanyám után örököltem egy 1.3-as Suzuki Swiftet, 2012 nyarán díjnemfizetés miatt megszűnt a KGFB, még csak most kaptam meg a papírokat és 15 napom van az átírásra, forgalomból ki akarom vonatni, ugyanis műszaki sincs rá, és anyagi helyzetem ezt nem engedi meg. Tudnátok segíteni, hogy milyen költségekre számítsak? A biztosítás után van valami fizetési kötelezettség?

2013. febr. 4. 11:04
 1/1 szántóvető ***** válasza:
Én 2006-ban örököltem harmadmagammal 1 autót.az 1/3-ad részét nem írattam a nevemre,ki van vonva ideiglenesen a forgalomból,nem fizetünk utána semmit.szerintem menj be az okmányirodába és kérdezz utána hogy ne fizess feleslegesen.
2013. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!