Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Még mindig nem kaptam meg a...

Még mindig nem kaptam meg a jogosítványom,11. én adtam fel a vizsgaigazolást, ma 6. -a van. Kit hívhatnék fel, hogy hol tart vagy mi van vele? El megyek érte ha kell, de már kezd nagyon elegem lenni az egészből.

Figyelt kérdés
Miért kell a végsőkig húzni??? Rohadt mocskok.

2013. márc. 6. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

általában 1 hónap szokott lenni amíg kiküldik..

ha nem pesti vagy akkor azt még felküldik Pestre,ellenőrzik,( előtted vannak vagy 100-an kb.. ) aztán vissza küldik oda ahova beadtad,és úgy küldik el neked..

ha pesti vagy akkor is vannak előtted 100 ezren.

amúgy az okmány irodát hívd fel,( gondolom oda adtad be),vagy ha nem akkor azt hívd ahova beadtad.

2013. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, 1 hónap határidőt mondanak, de hát eddig egy ismerősöm se volt akinek tényleg elhúzták volna 1 hónapig.. 2 hét, maximum 3 és kiküldték :S
2013. márc. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!