Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 6. -án fogok vizsgázni forgalo...

6. -án fogok vizsgázni forgalomban (B kategoria) mennyi idő mire kézhez kapom a jogosítványom?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Hogy kapom meg (szeméylesen,postán stb..) Hogy lehet a leggyorsabban megszerezni?
2013. ápr. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Először is megkapod ugye a papírt amibe beleírják hogy átmentél, ha már minden megvan beleértve az elsősegélyt is akkor elmész szépen az NKH irodájához beadod a két vizsgapapírt és kikéred azt amivel kitudod váltani a jogsidat, ha nem helyben van a központ hanem az csak ilyen kirendeltség akkor várnod kell pár napot, de ha megkapod akkor utána elsétálsz szépen az okmányirodába viszed az orvosi alkalmassági papírodat is, mert kérni fogják szépen kitöltitek a papírokat és rá kb 1-2 hét múlva fogják küldeni de hivatalosan 30 nap a türelmi idő szóval erre az egészre nyugodtan szánhatsz bő 1 hónapot is akár, ennyit már kifogsz bírni. És kérd postára, mert úgy gyorsabb egyrészt, másrészt ha okmányirodába akarod átvenni, az kerülhet ugye az utazásba ha olyan helyen van, meg a várakozásba a postás meg a kezedbe nyomja és szevasz.
2013. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most újítottam a jogsim igényléstől 4 hétre kaptam meg.
2013. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ajajj :/ mert nekem 20.-ra kellene, édesanyámat kell vinnem külföldre orvoshoz, és sajnos úgy alakult,hogy más nem tudja elvinni, nem hiszem el hogy pár napon múlhat a dolog :/ Ha egy hónap az nagyon nem jó a két hét még talán bele esik. Amúgy ezt a folyamatot nem lehet valahogy megsürgetni (mint az útlevél igénylésénél,hogy +pénz viszont akkor pár napon belül kiállitják) ?köszönöm
2013. ápr. 20. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:

én nyáron Június 13.-án igen Péntek volt..... raktam M-re és átmentem !!

Két hét múlva hozta a postás :-)

2013. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
külföldre ne akarj menni friss jogsival :) mert az első rendőr megfog bűntetni külföldön.. ugyanis ha jól tudom (ez nem biztos)akkor 1 évet várnod kell a jogosítvánnyal mire mehetsz vele külföldre
2013. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem jól tudod, mehet külföldre.
2013. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sinead ***** válasza:
57%
18 éves kor felett mehet külföldre.
2013. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!