Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Már harmadszorra lopták el a...

Már harmadszorra lopták el a kocsit. Ezután lehet hogy már lesz hajlandó szerződést kötni a biztosító? Vagy csak drágábban?

Figyelt kérdés
Három különböző kocsiról és cascorol van szó. Az elkövető és a kocsi soha nem lett meg. Kb 2-3 éves időközökkel lopnak, persze az se biztos hogy ugyanaz tette.

2013. máj. 7. 02:40
 1/6 CODE3 válasza:
Merre laksz helyileg? Mindig új autót vásárolsz? Milyen kategóriás kocsikat vittek? Közterületen parkolsz vele? Érdemes volna egy biztonsági kamera által megfigyelt helyre parkolni vele, mert ez elég durva..
2013. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Költözz el.
2013. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
(#2 vagyok) ... lehetőleg olyan országba, ahol a rendőrség nem az autósokat tekinti a legfőbb ellenségénk, hanem a bűnözőket.
2013. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nehogy a végén a biztosító megvádoljon önlopással!
2013. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első:

Budapest, metró melletti P+R parkoló, Suzuki. Biztonsági kamerás parkolóhely nincs a közelben... de ha így megy tovább, lehet hogy inkább busszal járok.

2013. máj. 13. 15:43
 6/6 anonim válasza:
Nekünk is most lopták el az autónkat, szintén BP (9. ker). Amúgy, ha más biztosítónál kötöd szerintem nem lehet gond belőle. A tiétekbe egyébként volt valami védelem? Csak azért kérdem, mert mi most vettünk újat, de eléggé féltem aztán kíváncsi vagyok, h a tiéteket, hogy vitték el. Volt benne pár védelmi cucc ami megnehezíti egy tolvaj dolgát?
2013. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!