Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az iskolai Bíztosító rám...

Dshlik kérdése:

Az iskolai Bíztosító rám terhelheti a bíztosítás összegét?

Figyelt kérdés
A mai nap történ 1 kis kocanás... Ugy beszéltük meg a másik emberel hogy a bíztosításos papírokat ki töltjük. A kérdésem a következő: Az iskola kifizethetetti velem az az összeget amit a bíztosító fizetett?
2013. ápr. 8. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

milyen iskola?


a biztosító azért fizet, mert biztosító, tehát nem hajtja be senkin a kárt, kivéve, ha szándékos, vagy alkoholos állapotban történt

2013. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy ma megkarcoltam egy autót és ugy beszélték meg hogy a biztosító fizett, de azt mondták nekem hogy a bíztosító kiküldi az iskolának "valmaien" számlát és azt nekem kell kifizessem
2013. ápr. 8. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kell neked. Ne is fizess semmit. Eleget adsz te az oktatónak a zsebébe, mikor vezetsz.
2013. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ez 100% biztos hogy nekem nem kell semmit fieztnem?
2013. ápr. 8. 11:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy Autós iskola hanem egy rendes iskola. Csak attól paráztam be ahogyan mondták hogy a biztosító ki küldhet valamit amit nekem kell kifizzesek
2013. ápr. 8. 12:10
 6/12 kovpet ***** válasza:
Mi köze az iskoládnak ehhez az egészhez, ha nem autósiskola? Ez nem világos nekem. Az iskola területén történt?
2013. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ez egy Mezőgazdasági iskola. És annyi közze van hozzá hogy az iskola traktoját vittük ki.
2013. ápr. 8. 13:29
 8/12 A kérdező kommentje:
A tanár előttem egy másik gépel ment kb 20-30 méterel. És mivel az iskoláé a traktor ezért az ő biztosítojuk-tól kértünk papírt.
2013. ápr. 8. 13:31
 9/12 A kérdező kommentje:
És mível az iskola bíztosítója fizet. Nekem kell fizetnem az iskola fele?
2013. ápr. 8. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor van gond, ha neked nincs még jogsid (mert kezdem úgy érezni ezt a dolgot) ... akkor viszont az iskolát terheli a költség, mert foglalkozás keretében mentetek ki, tanári felügyelettel ... neked semmit nem kell fizetni
2013. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!