Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miként történhetett, hogy egy...

Miként történhetett, hogy egy hét alatt elkészült a jogosítványom?

Figyelt kérdés

Mindenki rinyál, hogy egy hónapnál is hosszabb idő alatt küldik ki a jogsikat!

Én meg Budapesttől 70 km-re bementem az épp útba eső okmányirodába május 28-án este 6-kor, megcsináltuk a fényképet és a papírmunkát 20 perc alatt, és ma már jött az SMS, hogy mehetek átvenni a kártyát a Visegrádi utcában!

Most akkor mi van, szívatják az új jogsisokat?

:D



2013. jún. 4. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem kértem sürgősséggel, mert a régi jogsim még augusztusig érvényes, sima 4000 Ft-os akció volt...
2013. jún. 4. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az új jogsit hat nap alatt kézhez kaptam.
2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor a kölykök mit rontanak el, hogy egy hónap után még rinyálnak, hogy sehol a jogsi?
2013. jún. 4. 18:46
 4/8 Sinead ***** válasza:
gondolom kivárják, míg összegyűlik x darab, hogy ne két ember jogsija miatt kelljen belefogni a melóba, te meg jókor voltál jó helyen. én például 30-án voltam bent, és 1 hónapot mondott a tyúk...
2013. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nálam is hasonlóan gyors volt. 5-6 nap alatt kiküldték. Ahol lakok ott a hivatalban azt mondták, hogy ha beadom a papírt, ők 3 hetet várnak, és csak utána intézik a jogsis papírokat. Az ügyintéző srác azt tanácsolta, ha nem akarok várni, vigyem át a szomszéd városba (másik megyéhez tartozik). Megfogadtam a tanácsát, ott leadtam a papírt és 5 nap múlva már ott volt nálam a jogsim.
2013. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jó nektek én is május 28-án voltam fehérvári okmányirodába,azóta semmi,pedig nagyom kellene a jogsi..
2013. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, mindenkinek nagyon kell a jogsi! Biztos a nagymamát kell elvinni kórházba. :(

Több 10 évet kibírtál jogsi nélkül, most már kibírod!

2013. jún. 10. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!

Azt hiszed hogy mindenkinek divatból van mamaszállító jogosítványa?

Tudod elég szar ám az amikor jogosítványt azért szerze az ember, hogy mehessen végre és nem mehet még pedig már sürgős lenne.

2013. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!