Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi történne, ha egy másik...

Sinead kérdése:

Mi történne, ha egy másik okmányirodában, újra leadnám a jogosítvány igényélésem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod újra leadni. A vizsgaigazolást, amivel igényled a jogosítványt, nem kapod vissza, anélkül pedig nem igényelhetsz újat.
2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tyúk azt mondta, hogy csak bemutatásra kell, és azzal a lendülettel vissza is adta a vizsgaigazolást. Ha nem lenne nálam, nem tettem volna fel a kérdést.
2013. jún. 4. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi extra, mindenképp csak 1 jogsit kapnál :D
2013. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de sajna a rendszerben attól még benne vagy, hogy van már jogsid :( Tényleg tök jó lenne két jogsi. Van még 10 pontom. Bezzeg ha a patkány zsaruk szabálytalankodnak, az nem gond. Nézd meg az rtlklub híradóját most, mait. Én is visszakaptam a lapot annak idején.
2013. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam újra kérelmezni, csupán egy kósza ötlet volt, és kíváncsi voltam a dolgokra. Már 1 hetet vártam, 3 van hátra körülbelül. Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 5. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!