Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Örökösödési végzést más vette...

Örökösödési végzést más vette át február elején, én csak most értesültem róla hogy egyáltalán megjött, így lejárt a 15 nap az átírásra. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Örökösödési végzést más vette át február elején (családtag), én csak most értesültem róla hogy egyáltalán megjött. Örököltem egy autót és így nem írattam ár a nevemre a megadott 15 napon belül önhibámon kívül. Most el akarom adni (eddig a papírra vártam hogy el tudjam adni) lehet ebből probléma? Bírság fizetés? Ezt be kell jelenteni az önkormányzatnál? Meghiúsulhat emiatt az adás-vétel? Át kell íratnom esetleg előtte az én nevemre az autót? (Amúgy kb 300-at ér csak)

2013. jún. 11. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!