Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elhagytam a vizsgalapomat és...

Elhagytam a vizsgalapomat és az elsősegélynyújtó igazolásomat, baj?

Figyelt kérdés
Már évek óta van jogosítványom, de tegnap átszortíroztam egy dobozt és nagyrészt felesleges papírok voltak benne, de ezeket is benne találtam. Este már lefeküdtem, gondoltam majd reggel kiveszem őket és a dobozt kidobom. Ki is dobtam a dobozt, de elfelejtettem kivenni. Szükségem van egyáltalán ezekre? Vagy baj hogy elhagytam őket?

2013. aug. 5. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Így néznek ki: [link] : Ez belülről a vizsgalap


[link]

2013. aug. 5. 13:33
 2/6 Antimod ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a hivatalos álláspont, de igazoltatásnál még sohasem kértek mást, mint a forgalmit és a jogsit, az elsőnél véletlenül az igazolókártyát is odaadtam, erre azt mondta, hogy az neki nem kell.

A vizsgalapomat évek óta nem találom. Nem hiszem, hogy meg kell ezeket tartani, a jogsit nem a semmire adják ki.

2013. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem baj? A vizsgalapról ha jól olvastam egy másik kérdésnél, azt írták, hogy 11 dec-től már nem is érvényes vagy valami ilyesmi. Tuti, hogy nem kell igazoltatásnál, nekem már lassan 7 éve van jogsim, és mindvégig ezek egy dobozban voltak. A vizsgalapra az van írva, hogy meg kell tartani amíg a jogsit ki nem adják vagy valami ilyesmi... Remélem nem gond akkor:)!


Köszönöm a válaszod:)!

2013. aug. 5. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok, ha valakinek esetleg van más gondolata is!
2013. aug. 5. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekre nem lesz szükséged soha többet az életben!
2013. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nem baj! :)

1 Vizsgalap már meg is szünt nekem meg van az összes kategóriáról de csak emlékbe! :P


Azt sosem fogja kérni sneki!


A vöröskeresztes igazolványt kiválthatod 5000.- ft asszem, mert én nevet változtattam és meg akartam csinálni ded nem lett belőle semmi mert többet nem kell soha!

Ha te majd úgy döntesz hogy C vagy D kategóriára mész stb...


A vöröskeresztes igazolványt soha nem kell bemútani mert a hatóságnál már egyszer be mutattad ha az nem lett volna meg a rózsaszín plasztikot sem kapod meg!

Abba benne van már hogy te elvégezted a kötelező vöröskeresztet egyszer a legelső kategóriánál kell csak bemutatni!

Az miatt ne fájjon a fejed! :))


Mert nem kérik azt soha többé emlékbe megtarthattad volna viszont! :)

2013. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!